Notes On The Phone

Notes On The Phone 5.0

Telefon jak lodówka

Notes On The Phone to prosta aplikacja pozwalająca zapisywać i wyświetlać notatki na ekranie telefonu. Jeśli nie masz akurat żółtej karteczki post-it, polubisz ten program. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy w obsłudze

Wady

  • Brak możliwości ustawienia kiedy notatka ma się wyświetlić
  • Ograniczona konfiguracja
  • Brak notatek głosowych i graficznych

Dobry
7

Notes On The Phone to prosta aplikacja pozwalająca zapisywać i wyświetlać notatki na ekranie telefonu. Jeśli nie masz akurat żółtej karteczki post-it, polubisz ten program.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z dotykowym ekranem i systemem Symbian S60 5th Edition, choć działa także na starszych modelach (3rd Edition). Po jej uruchomieniu wystarczy kliknąć "Add Note" i wpisać tekst notatki. Po zapisaniu będzie ona widoczna na ekranie urządzenia. Możesz mieć wyświetlonych jednocześnie kilka aktywnych notatek. Daje się je swobodnie przesuwać na ekranie dotykowym. Dłuższy tekst w notatce można przewijać. Notes On The Phone pozwala także wybrać tło dla ekranu z notatkami.

Niestety Notes On The Phone ma ubogie opcje. Poza zmianą wyglądu tła i położenia notatki możemy ustalić jedynie opóźnienie w wyświetlaniu notatki, w zakresie od 1 do 120 minut. Nie można dodawać notatek dźwiękowych ani graficznych.

Notes On The Phone wspomaga pamięć, o ile nie zapomnisz zapisać notatki. Ten program to w rzeczywistości niezbyt przydatny gadżet dla fanów karteczek post-it.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Symbian

Więcej
Notes On The Phone

Download

Notes On The Phone 5.0